Szanowni Państwo.

W związku z uzyskaniem dotacji z Urzędu Gminy Alwernia na kastrację i sterylizację kotów wolno żyjących na naszych działkach, prosimy wszystkich Działkowiczów, u których bywają lub zimują koty o telefoniczne zgłaszanie do Pani Eweliny tel. 736912082 lub Pani Anety 517371623.

Są to Panie zajmujące się wyłapywaniem kotów, zawożeniem na kastrację i sterylizację oraz opieką nad kotami po zabiegu. Potem koty są wypuszczane na naszych działkach. Będzie bezpieczniej dla kotów i szybciej w naszych działaniach jeśli Państwo wskażecie koty które jeszcze nie miały zabiegów. Pani Ewelina i Aneta to młode wolontariuszki, które działają na rzecz zwierząt wolno żyjących z terenu Chrzanowa. Pomogły już w całym procesie kastracji dwóch kotków z naszych działek. Jednym z nich jest kotek z podejrzeniem choroby uszek, który obecnie dzięki Stowarzyszeniu Koci Patrol jest w domu tymczasowym pod Krakowem u wspaniałej Pani Pauliny.

Panie w sobotę 13.03.2021r., koło godz. 9 00  będą na działkach więc jeśli ktoś może być już w tą sobotę to bardzo proszę o kontakt telefoniczny.

Szanowni Państwo zróbmy coś razem dla dobra zwierząt.

Zarząd ROD “Brodła”

Informacja dotycząca kotów wolno żyjących